Nakupujte přímo u výrobce, který má více než 20 let zkušeností
Máme vše skladem, doprava zdarma nad 1000 Kč
Spolupracujeme s odborníky, rádi vám poradíme
 

Dotaz do poradny

Vážení a milí příznivci přírodní péče o zdraví zvířat,

michal-jirickaJmenuji se Michal Jiřička a jsem veterinární lékař zabývající se u zvířat výhradně přírodními léčebnými metodami jako je homeopatie, fytoterapie, antroposofie a Bachova květinová terapie.

Narodil jsem se v roce 1966 a vysokou školu veterinární jsem úspěšně absolvoval v roce 1989. Z počátku jsem se věnoval smíšené praxi pro malá i velká zvířata na Šumavě, kde působím dodnes. Výhradně přírodními metodami využívajícími homeopatika, fytoterapeutika, antroposofické léky a Bachovu květinovou terapii se zabývám od roku 1999. Ve své praxi úspěšně spolupracuji s veterinární nemocnicí AA-VET Praha, Veterinární nemocnicí Vetcentrum Praha, Veterinární ordinací MVDr. Alžběty Horáčkové ve Šlapanicích a Veterinární klinikou MVDr. Ladislava Lapáčeka v Českých Budějovicích.

Se společností Wild Herbs s.r.o aktivně spolupracuji zejména v oblasti vývoje produktů od roku 2006, kdy jsem poprvé zaznamenal značku Phytovet, věnující se využití léčivých rostlin ve veterinární praxi.

A právě této problematice je věnována i tato poradna. Prosím tímto o pochopení, ale v této poradně zodpovídám pouze dotazy týkající se možnosti využití bylinných přípravků Phytovet. Své dotazy můžete zadávat prostřednictvím formuláře níže, nebo přímo na email mvdr.jiricka@phytovet.cz . V obou případech probíhá komunikace soukromě přímo mezi mnou a Vámi. Pročtěte si také často kladené dotazy, možná naleznete odpověď již zde.

Dotaz do poradny
Pole označená * jsou povinné.

Přečetl jsem si Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.