Odpověď:

Dobrý den, hlavní jsou chovatelská opatření - vzít jí hračky, zvýšit tělesnou zátěž, omezit krmení nebo přímo hladovka (pití neomezovat), chladné obklady mléčné žlázy (přidat do vody jablečný ocet nebo vymačkat citron), mléko neodstříkávat. Prostě jí na všech úrovních přeladit. Pokud je mléčná žláza hodně nateklá a hodně teplá, tak ledovat. Podpůrně Phytovet Dog Detoxication Cure nebo homeopatikum z kopřivy - Urtica Urens.

Pokud by mléčná žláza tvrdla, červenala a hodně hřála, tak navštívít veterinárního lékaře. Také pokud by se Vám fena zdála apatická nebo měla zvýšenou teplotu, navšítvit veterináře.

Odpověď: 

Dobrý den, je to bylinný přípravek, ne chemický zklidňující přípravek, prošel jsem složení bylin, není zde vliv na oblast jater, 

Odpověď:

Dobrý den, je to možné, pokud je to potřeba a bude mu pomáhat.

Odpověď:

Ano, je to vhodné. Podávat cca 3-4 krát ročně po dobu 4-6 týdnů. Ohledně horšího vstávání by bylo dobré navštívit veterinárního ortopeda - ve hře jsou problémy s kyčlemi, oblast páteře v oblasti beder-kříže - hlavně pokud bude přetrvávat dlouhodobě a vylučujete trauma pohybového aparátu. Pokud by se jednalo o problém kloubů (artritis, arthrosis) a fytoterapeutikum by nebylo dostatečně účinné, tak je vhodná Mandragora comp. 100 ml diluce (Weleda).

Odpověď:

Dobrý den, mám s tímto přípravkem zkušenosti u epileptiků, používám ho podpůrně ve své homeopatické praxi při řešení těchto stavů. Nemusíte se ho bát nasadit v kombinaci s podávanými léky. Podávejte cca dva měsíce, pak si vyhodnoťte vliv fytoterapeutika - průběh záchvatů, četnost záchvatů,.....

Odpověď:

Dobrý den, 

Ad) dva přípravky najednou - osobně nedoporučuji, radši si zvolit jeden hlavní přípravek, důležitější pro stav zvířete, ten podávat delší dobu a střídat s druhým, podpůrným. Zde asi spíš More mobility, podávat 4-6 týdnů; pak 2-4 týdny Detox. Máte tak i prostor vyhodnit si účinnost dané směsi.

Ad) kůň/pes - pokud máte koně i psa, je to logické, použít jednu věc. Sice je rozdílné hmotnostní i druhové složení, ale mám zpětnou vazbu, že směs pro koně dokáže ulevit i psovi. Ale pořád je kůň býložravec a pes šelma.

Odpověď:

Dobrý den, doporučuji podávat 4-6 týdnů, pak udělat 2-3 týdny přestávku a začít opět podávat. Jednak si můžete díky přerušení vyhodnotit reakci, jedna není vhodné podávat žádné léky nepřetržitě včetně fytoterepeutik. Samozřejmě pokud to situace nevyžaduje a dlouhodobé podávání sleduje a vyhodnocuje terapeut.

Odpověď:

Dobrý den, nemyslím si, že by podstatně ovlivnil účinek jmenovaných léčiv. Určitě ale pomůže zvládat zátěž dlouhodobé chemické léčby. Podávat 4-6 týdnů, pak 2-3 týdny pauza, opět podávat...........


Proč nakupovat u nás

Nakupujte přímo u výrobce

V oblasti zpracování léčivých rostlin máme více než 20ti leté zkušenosti. Naše výrobky dokonale známe, protože je vyrábíme.

Doprava zdarma

RYCHLÁ DODÁVKA ZBOŽÍ !  Veškeré produkty máme samozřejmě neustále skladem. Doprava zdarma při nákupu nad 1.000 Kč

Spolupracujeme s odborníky

Na vývoji našich produktů spolupracujeme s odborníky. Zeptejte se MVDr. Michala Jiřičky na možnosti využití produktů  Phytovet v naší poradně.