Otázka: Dobry den, mam 3 letou fenu erdelteriera. Prosim o radu, jaky bylinny ci homeopaticky preparat podat pri potizich s falesnou brezosti? Ma zdurelou mlecnou zlazu, laktaci, hrabe si pelisek a je opatrna na brisko. Dekuji. Helena Brizova.

Odpověď:

Dobrý den, hlavní jsou chovatelská opatření - vzít jí hračky, zvýšit tělesnou zátěž, omezit krmení nebo přímo hladovka (pití neomezovat), chladné obklady mléčné žlázy (přidat do vody jablečný ocet nebo vymačkat citron), mléko neodstříkávat. Prostě jí na všech úrovních přeladit. Pokud je mléčná žláza hodně nateklá a hodně teplá, tak ledovat. Podpůrně Phytovet Dog Detoxication Cure nebo homeopatikum z kopřivy - Urtica Urens.

Pokud by mléčná žláza tvrdla, červenala a hodně hřála, tak navštívít veterinárního lékaře. Také pokud by se Vám fena zdála apatická nebo měla zvýšenou teplotu, navšítvit veterináře.


Proč nakupovat u nás

Nakupujte přímo u výrobce

V oblasti zpracování léčivých rostlin máme více než 20ti leté zkušenosti. Naše výrobky dokonale známe, protože je vyrábíme.

Doprava zdarma

RYCHLÁ DODÁVKA ZBOŽÍ !  Veškeré produkty máme samozřejmě neustále skladem. Doprava zdarma při nákupu nad 1.000 Kč

Spolupracujeme s odborníky

Na vývoji našich produktů spolupracujeme s odborníky. Zeptejte se MVDr. Michala Jiřičky na možnosti využití produktů  Phytovet v naší poradně.