Nakupujte přímo u výrobce, který má více než 20 let zkušeností
Máme vše skladem, doprava zdarma nad 1000 Kč
Spolupracujeme s odborníky, rádi vám poradíme
 
Otázka: Dobrý den, máme mj. 8-mi letou fenku šheltie. Poslední cca měsíc má problémy s trávením, zvracení, hubnutí. Vyšetření u vet. zhruba v normě, mírně zvýšené ledvinové testy. Ultrazvuk v pořádku. Játerní testy v pořádku. Nasazen Degan, dieta - rýže + menší dávky veterinární konzervy. Veterinář zvažuje nasazení ursosan, ale má obavy z vedlejších účinků (a my po neblahých zkušenostech s jinými psy také). Zvažujeme nasazení bylinné léčby. Doporučujete jednotlivé byliny (smetánka, zeměžluč? ) nebo některý z Vašich přípravků?
Otázka: Dobrý den, máme pětiletého psa se zvětšenou prostatou, hledáme léčbu, která by byla nevedla ke kastraci zvířete. Rádi bychom vyzkoušeli buď homeopatickou nebo jakoukoliv jinou přírodní léčbu. Máte prosím nějaké zkušenosti jak postupovat? Nebo kontakt na veterinárního odborníka? Děkuji za odpověď
Otázka: Dobrý den, po velmi dobrých zkušenostech s vaším výrobkem Phytovet Cool down bych váš chtěla požádat o radu. Mám doma po operaci kolenních vazů a menisků 10-ti letého Amerického kokra. Operujícím lékařem byl doporučen kloubní doplněk stravy. Raději bych volila něco na přirodní bázi a tak mě napadlo zkusit mobility. Za 8 týdnů psa čeká plastika kolenních vazů na druhé noze.

Myslíte, že je váš výrobek pro Boltíka vhodný. Popř. doporučil by jste nějaké intenzivní dávkování. Krmen převážně granuleme Brit care medium a doplňkově syrovým masem.Boltík je rekreční sportovec, akční pes. Dnes 5-tý den po operaci lítá jak čamrda. Dle chovatelů Američanů jsou problémy a operace vazů velice častá.

Děkuji moc za odpověď a přeji hodně úspěchů
Otázka: Dobrý den, moje jorkšírka Minnie (nar 11/2010) - 2,5kg má již několik let psychické a střevní potíže. Vše ji začalo po těžkém anafylaktickém šoku po bodnutí včelou (až do bezvědomí) a následnému tragickému úmrtí její psí parťačky, byla vedle ní. Trpí tak již 4 roky. Časté průjmy, zvracení, deprese. Do dubna tohoto roku často léčena Atb,, 1x kortikoidy. Zabírá vždy v akutních případech Cerenie a Lincospektin . Zjištěny Clostridie a nulovou střevní ochrannou mikrofloru. Průjmy už byly v poslední době již 14dní až týden po ATB. 2 roky bere Mirtazapin (1/16 večer před jídlem), i tak má od štěněte problém s jídlem, jsem ráda, když něco sní. Krmím vařeným s kombinací s granulemi. Má potvrzenou alergii na králíka a hovězí. Od dubna jsem již vzala léčbu do svých rukou a začala jsem zvracení i průjmy léčit homeopaticky a je snaha i cestou bylinek, přidávám probiotika, křemelínu, teď dávám Pro-kolin. Doma mám ještě dva adoptované joršírky, ti jsou ok, 2 labradorky a 1 psa slepého v doživotní péči. Pouze Minnie má tyto problémy, mám ji od štěněte. Již se bráním alopatické léčbě, především ATB, i když vím, že akutně je potřeba. Prosím Vás o doporučení některých bylinných směsí jednak pro její lepší psychiku (v noci velmi špatně spí, přestože prochazky má pravidelné a je často venku na zahradě) a pro jeji zdravější zažívání. Sama se léčím bylinkami, nejsem si však vždy jistá, zda totéž může psík.
Otázka: Dobrý večer, pane doktore, mám problém se svým 2 měsíčním štěnětem zlatého retrievera - nesestoupila mu varlátka. Chovatelka mě sice upozornila, že je sice ještě nemá sestouplá, ale že je to poprvé za dobu existence její chovatelské stanice, a že vše SNAD bude během pár dní v pořádku. Ve smlouvě mám uvedeno, že pokud mu nesestoupí, dá finanční kompenzaci na kastraci. Ovšem.... je mi jasné, že Joeho nemohu uchovnit a další věci s tím spojené. Ráda bych ale pejska ušetřila kastrace, a proto se na Vás obracím s dotazem, zda by se tento problém nedal nevyřešit homeopatickou léčbou? Chovatelka mi dala Pulsatillu, ale nevěděla dávkování a na co konkrétně se užívá. Zjistila jsem, že se užívají při strachu z opuštění... což se netýká našeho problému. Také jsem se dočetla, že se doporučuje Calcarea carbonica. Mohu vědět, jak funguje a jaké dávkování v případě, že by Joe začal homeopatikum užívat, aby se vyhnul operaci? Nyní má 7kg.
Otázka: Dobry den, moje 4-leta stafbulka trpi od mala zanety ucha, ktere jsou navazne na kousani packy. Veterinar nam predepisoval kapky s kortikoidy, pote i prasky s hormony co by musela brat do konce zivota. Protoze ale za prve nevidim dlouhodobe zlepseni pri uzivani techto leku a za druhe rada bych lecila pricinu a ne jen potlacovala nasledky, obracim se s prosbou o radu na vas. Veterinar nam rekl, ze se jedna o alergii na potraviny. To si nemyslim. Zkouseli jsme dietu, holisticke granule apod. a nevidela jsem zadny dlouhodoby rozdil.
Otázka: Dobry den, mam 3 letou fenu erdelteriera. Prosim o radu, jaky bylinny ci homeopaticky preparat podat pri potizich s falesnou brezosti? Ma zdurelou mlecnou zlazu, laktaci, hrabe si pelisek a je opatrna na brisko. Dekuji. Helena Brizova.
Otázka: Dobrý den, může 12letý pes s diabetem užívat na posílení pohybového aparátu PHYTOVET - MOBILITY.
Otázka: Dobry den, chtela bych se zeptat zda pripravek Cool down pro psi nema nejaky negativni vliv na jatra psa.
Otázka: Dobrý den, máme fenku (2 roky, 14 kg) po operaci žaludku a střeva (cizí těleso v trávicím traktu). Který z přípravků bude v jejím případě lepší - Dog detoxication cure nebo Digestive mix? Nebo oboje? Jak v tom případě dávkovat?
Otázka: Dobrý den, poslední cca týden můj bernský salašnický pes občas hůře vstává z lehu. Jsou mu 4 roky, má 43 kg, atletickou postavu. Je velmi aktivní a nepozoruji, že by ho to vstávání bolelo. Je vhodné koupit mu Phytovet Mobility jako prevenci kloubních potíží

Zkoušenosti s Phytovet Cool down u epileptiků

Otázka: Dobrý den, máme 9,5letou fenu, u které se po anastezii objevila epilepsie. Léčena Phenaemalem, dále přidáváme Essential a ostropestřec na podporu jater. Záchvaty přicházejí při jakémkoliv emočním vzrušení nebo pokud je nějakým způsobem narušen klidový režim. Dnes mi na veterině byl doporučen Phytovet cool down. Nevíte, zda jsou již nějaké zkušenosti u epileptiků.
1 Od 3