Nakupujte přímo u výrobce, který má více než 20 let zkušeností
Máme vše skladem, doprava zdarma nad 1000 Kč
Spolupracujeme s odborníky, rádi vám poradíme
 

Mám doma po operaci kolenních vazů a menisků 10-ti letého Amerického kokra. Operujícím lékařem byl doporučen kloubní doplněk stravy. Co byste doporučil?

Otázka: Dobrý den, po velmi dobrých zkušenostech s vaším výrobkem Phytovet Cool down bych váš chtěla požádat o radu. Mám doma po operaci kolenních vazů a menisků 10-ti letého Amerického kokra. Operujícím lékařem byl doporučen kloubní doplněk stravy. Raději bych volila něco na přirodní bázi a tak mě napadlo zkusit mobility. Za 8 týdnů psa čeká plastika kolenních vazů na druhé noze.

Myslíte, že je váš výrobek pro Boltíka vhodný. Popř. doporučil by jste nějaké intenzivní dávkování. Krmen převážně granuleme Brit care medium  a doplňkově syrovým masem.Boltík je rekreční sportovec, akční pes. Dnes 5-tý den po operaci lítá jak čamrda. Dle chovatelů Američanů jsou problémy a operace vazů velice častá.

Odpověď: Dobrý den, ve své veterinární homeopatické praxi s úspěchem nahrazuji různé kloubní výživy a doplňky fytoterapeutikem Mobility. Dle mne je vhodný. Začněte podávat v doporučené dávce co nejdříve. Není potřeba podávat intenzivněji nebo vyšší dávku.  

Po operaci doporučuji nahradit Mobility přípravkem Dog detoxication cure pro psy. Tato směs bylin podpoří činnost jater a ledvin, které mohou být přetížené po operaci. Podával bych po dobu 3-4 týdnů a pak opět přešel na Mobility. Vzhledem k věku bych během roku zařadil 3-4x takovouto "detoxikační kůru" a v daném období nepodávat směs Mobility.

 

Pole označená * jsou povinné.

Přečetl jsem si Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.

Související produkty
Mobility pro psy

Mobility pro psy

Obsah 250 gram (138,00 Kč * / 100 gram)
Od 345,00 Kč *
Dog detox cure pro psy

Dog detox cure pro psy

Obsah 250 gram (138,00 Kč * / 100 gram)
Od 345,00 Kč *