Nakupujte přímo u výrobce, který má více než 20 let zkušeností
Máme vše skladem, doprava zdarma nad 1000 Kč
Spolupracujeme s odborníky, rádi vám poradíme
 

Moje jorkšírka má již několik let psychické a střevní potíže. Prosím Vás o doporučení některých bylinných směsí jednak pro její lepší psychiku a zažívání

Otázka: Dobrý den, moje jorkšírka Minnie (nar 11/2010) - 2,5kg má již několik let psychické a střevní potíže. Vše ji začalo po těžkém anafylaktickém šoku po bodnutí včelou (až do bezvědomí) a  následnému tragickému úmrtí její psí parťačky, byla vedle ní. Trpí tak již 4 roky. Časté průjmy, zvracení, deprese. Do dubna tohoto roku často léčena Atb,, 1x kortikoidy. Zabírá vždy v akutních případech Cerenie a Lincospektin . Zjištěny Clostridie a nulovou střevní ochrannou mikrofloru. Průjmy už byly v poslední době již 14dní až týden po ATB. 2 roky bere Mirtazapin (1/16 večer před jídlem), i tak má od štěněte problém s jídlem, jsem ráda, když něco sní. Krmím  vařeným s kombinací s granulemi.  Má potvrzenou alergii na králíka a hovězí. Od dubna jsem již vzala léčbu do svých rukou a začala jsem zvracení i průjmy léčit homeopaticky a je snaha i cestou bylinek, přidávám probiotika, křemelínu, teď dávám Pro-kolin. Doma mám ještě dva adoptované joršírky, ti jsou ok, 2 labradorky a 1 psa slepého v doživotní péči. Pouze Minnie má tyto problémy, mám ji od štěněte. Již se bráním alopatické léčbě, především ATB, i když vím, že akutně je potřeba. Prosím Vás o doporučení některých bylinných směsí jednak pro její lepší psychiku (v noci velmi špatně spí, přestože prochazky má pravidelné a  je často venku na zahradě) a pro jeji zdravější zažívání. Sama se léčím bylinkami,  nejsem si však vždy jistá, zda totéž může psík.

Odpověď: Dobrý den, omlouvám se za zpoždění s odpovědí, tento týden vedu letní školu veterinární homeopatie, nemám moc časoprostoru řešit mailovou korespondenci.  

Doporučuji podávat střídavě po cca měsíci Cool Down pro psy a Digestive Mix pro psy. Po cca čtyřech měsících vyhodnotit efekt.

Klidný letní čas

Pole označená * jsou povinné.

Přečetl jsem si Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.

Související produkty
Digestive mix pro psy

Digestive mix pro psy

Obsah 250 gram (138,00 Kč * / 100 gram)
Od 345,00 Kč *
Vitamineral pro psy

Vitamineral pro psy

Obsah 250 gram (138,00 Kč * / 100 gram)
Od 345,00 Kč *
Cool down pro psy

Cool down pro psy

Obsah 250 gram (138,00 Kč * / 100 gram)
Od 345,00 Kč *