Vážení a milí příznivci přírodní péče o zdraví zvířat,

Jmenuji se Michal Jiřička a jsem veterinární lékař zabývající se u zvířat výhradně přírodními léčebnými metodami jako je homeopatie, fytoterapie, antroposofie a Bachova květinová terapie.michal jiricka

Narodil jsem se v roce 1966 a vysokou školu veterinární jsem úspěšně absolvoval v roce 1989. Z počátku jsem se  věnoval smíšené praxi pro malá i velká zvířata na Šumavě, kde působím dodnes. Výhradně přírodními metodami využívajícími homeopatika, fytoterapeutika, antroposofické léky a Bachovu květinovou terapii se zabývám od roku 1999. Ve své praxi úspěšně spolupracuji s veterinární nemocnicí AA-VET Praha, Veterinární nemocnicí Vetcentrum Praha, Veterinární ordinací MVDr. Alžběty Horáčkové ve Šlapanicích a Veterinární klinikou MVDr. Ladislava Lapáčeka v Českých Budějovicích.

Se společností Wild Herbs s.r.o aktivně spolupracuji zejména v oblasti vývoje produktů  od roku 2006, kdy jsem poprvé zaznamenal značku Phytovet, věnující se využití  léčivých rostlin ve veterinární praxi.

A právě této problematice je věnována i tato poradna. Prosím tímto o pochopení, ale v této poradně zodpovídám pouze dotazy týkající se možnosti využití bylinných přípravků Phytovet. Své dotazy můžete zadávat prostřednictvím formuláře níže, nebo přímo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V obou případech probíhá komunikace soukromě přímo mezi mnou a Vámi. Pročtěte si také často kladené dotazy, možná naleznete odpověď již zde.

 

                             Ze Šumavy zdraví MVDr. Michal Jiřička

 

Vložte dotaz do poradny:


Proč nakupovat u nás

Nakupujte přímo u výrobce

V oblasti zpracování léčivých rostlin máme více než 20ti leté zkušenosti. Naše výrobky dokonale známe, protože je vyrábíme.

Doprava zdarma

RYCHLÁ DODÁVKA ZBOŽÍ !  Veškeré produkty máme samozřejmě neustále skladem. Doprava zdarma při nákupu nad 1.000 Kč

Spolupracujeme s odborníky

Na vývoji našich produktů spolupracujeme s odborníky. Zeptejte se MVDr. Michala Jiřičky na možnosti využití produktů  Phytovet v naší poradně.