Nakupujte přímo u výrobce, který má více než 20 let zkušeností
Máme vše skladem, doprava zdarma nad 1000 Kč
Spolupracujeme s odborníky, rádi vám poradíme
 
Otázka: Dobry den, chtela bych se zeptat co je lepsi, a jestli muzu Bronchial Herb mix sparit horkou vodou a dat do krmeni, jestli to nejak neposkodi byliny, nebo jen tak nechat sezrat ve zradle? Konik kasle a ma hlen
Otázka: Dobry den, chtela bych se zeptat zda pripravek Cool down pro psi nema nejaky negativni vliv na jatra psa.
Otázka: Dobrý den, máme fenku (2 roky, 14 kg) po operaci žaludku a střeva (cizí těleso v trávicím traktu). Který z přípravků bude v jejím případě lepší - Dog detoxication cure nebo Digestive mix? Nebo oboje? Jak v tom případě dávkovat?
Otázka: Dobrý den poradíte mi prosím nějakou směs bylin na měsíční slepotu u koníka , již jsem zoufalá , vyzkoušíme cokoli.
Otázka: Dobrý den, poslední cca týden můj bernský salašnický pes občas hůře vstává z lehu. Jsou mu 4 roky, má 43 kg, atletickou postavu. Je velmi aktivní a nepozoruji, že by ho to vstávání bolelo. Je vhodné koupit mu Phytovet Mobility jako prevenci kloubních potíží

Zkoušenosti s Phytovet Cool down u epileptiků

Otázka: Dobrý den, máme 9,5letou fenu, u které se po anastezii objevila epilepsie. Léčena Phenaemalem, dále přidáváme Essential a ostropestřec na podporu jater. Záchvaty přicházejí při jakémkoliv emočním vzrušení nebo pokud je nějakým způsobem narušen klidový režim. Dnes mi na veterině byl doporučen Phytovet cool down. Nevíte, zda jsou již nějaké zkušenosti u epileptiků.

Jak dlouho kůru Detoxication cure podávat?

Otázka: Dobrý den, pro kobylku jsem si objednala Phytovet detoxication cure,použít chci víceméně jako prevenci i když máme nyní kožní problém, tak mě bylo doporučeno že detoxem nic nezkazím.Jen prosím o délku kůry, jak dlouho tuto kůru podávat?
Otázka: Dobrý den pane doktore, mám dva dotazy, je možné dávat současně - tedy v jedné krmné dávce Detox a More mobility? A je možné použít verzi určenou pro koně i pro psy, abych nemusela rozlišovat, a používat pouze jednu věc?
Otázka: Dobrý den, je možné přípravek Phytovet Dog detox dávat pejskovi dlouhodobě(trvale) bez nějakých vedlejších účinků,že by mu např.vyvazoval nějaké minerální látky z těla nebo je nutné dělat přestávku?Případně minerály dodávat v nějakém preparátu? Jedná se o psa s alergií a kožními problémy,tak mě napadlo, když ho pročistím,že by to třeba mohlo pomoct.Případně dávat měsíc detox a měsíc Phytovet Skin + coat.
Otázka: Dobrý den, mám koně s letní vyrážkou a podlomenou imunitoou, chtěla jsme se zeptat zda je vhodné použít jako prvotní očistnou kůru váš přípravek Phytovet Horse Detoxication Cure, případně jak dlouho se má tato kůra aplikovat. Je to poník cca do 25kg.
Otázka: Dobry vecer, chtela jsem se zeptat jak dlouho lze podavat pejskovi pripravek cool down.
Otázka: Dobrý den, náš pes trpící epilepsií užívá trvale Libromide a inhalační kortikoidy Flixotide. Může produkt Dtoxication Cure ovlivnit jejich účinek? V jakých intervalech jej užívat?
2 Od 5